לוח חוגים

מערכת שעות

לוח חוגים במרכז הספורט אפולוניה

רשימת החוגים השבועית שלנו. הרשימה ניתנת לשינוי בכל עת ויש להתעדכן מול המשרד לגבי זמינות החוגים.

חוגים במרכז הספורט אפולוניה

התעמלות במים

זו אחת הפעילויות היעילות ביותר לשיפור הכושר הגופני, שיפור הקואורדינציה וגמישות, הגדלת טווחי תנועה במפרקים, חיטוב, ושיפור סיבולת לב ריאה. כל זה תוך מיזעור נזקים אפשריים למפרקים.


אימון מחזורי / תחנות

האימון המחזורי הנו פעילות מתמשכת הכוללת מגוון תרגילים שונים המפעילים קבוצות שרירים שונות. התרגילים מתבצעים בחזרות מרביות ובזמן קצר יחסית . סבב התרגילים מתוכנן לפי זמן נתון ומאורגן ברצף קבוע המאזן בין קבוצות השרירים הפועלות.


פיטבול מתיחות

אימון הפיטבול יעיל מאוד לשיפור בעיות יציבה אופייניות, או עמידה רפויה, המתאפיינת בכתפיים שמוטות. כמוכן, כדור הפיטבול הינו לאביזר מעולה בהתעמלות לנשים בהריון.

עבודה עם הכדור בשיעורי פיטבול מאריכה את השרירים ותורמת לפיתוח גמישות המפרקים. עקב גמישות הכדור, הפיט בול מפעיל את השרירים המייצבים, האחראים לאיזון הגוף במרחב ומהווה אביזר מושלם לעבודה על שיווי המשקל.

פילאטיס

שיעור להארכת השרירים תוך התמקדות על תנועתיות, שרירי יציבה, הארכת טווח התנועה וחיזוק הגוף


יוגה/פאואר יוגה

תרגול זורם של תנוחות ותנועות התורמות לשיפור רווחת הגוף ויצירת איזון והרמוניה בין הגוף, הנפש והרגש. תרגולי טכניקת נשימה והרפיה שנועדו לבנות גישה בריאה, חיונית ומאוזנת לחיים.


עיצוב ומתיחות / עיצוב וחיטוב / עיצוב וחיזוק

שיעור המתמקד בחיזוק וגמישות, שיפור טווחי תנועה, יציבה וזרימה תנועתית.


פלדנקרייז

שיטת פלדנקרייז היא שיטה שמטרתה ללמד לשכלל את יכולת התנועה באמצעות הרחבת המודעות העצמית של האדם לגופו תוך הרחבת הדימוי העצמי הגופני של האדם. השיטה פונה לכל אדם המעוניין לשפר את תפקודו הגופני והנפשי.


הערות כלליות

  • למרכז הספורט אפולוניה שמורה הזכות להביא מדריכ/ה מחליפ/ה במידת הצורך,
    ללא הודעה מראש.
  • יתכנו שינויים במערכת.
  • **** בתשלום נפרד.
cuyrwhלוח חוגים